Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z postami
#1
<p>Od dłuższego czasu mam problem z umieszczaniem załączników, a dziś napisany post się strasznie skaszanił. Chyba jest jakiś błąd programowy ( nie jestem informatykiem i przepraszam, ze ośmielam się zwracać uwagę i wymądrzać się), ale może dałoby się coś z tym zrobić? Może jest neaktualna wersja PHP?<br></p>
Odpowiedz
#2
<p>
(04-08-2020, 21:26)Unono napisał(a): </p><p>Od dłuższego czasu mam problem z umieszczaniem załączników, a dziś napisany post się strasznie skaszanił. Chyba jest jakiś błąd programowy ( nie jestem informatykiem i przepraszam, ze ośmielam się zwracać uwagę i wymądrzać się), ale może dałoby się coś z tym zrobić? Może jest neaktualna wersja PHP?<br></p><p>

Odkryłem jak pisać posty, żeby się nie kaszaniło: piszemy normalnie odpowiedź, publikujemy ją, następnie wchodzimy w szybką edycję, czyścimy tekst ze wszystkich dodanych "krzaczków", po czym zapisujemy zmiany. Jest to u......dliwe, ale chyba nie ma innego wyjścia.
Odpowiedz
#3
Cześć
Poproszę administratora o sprawdzenie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Cześć,

Wprowadzanie postów poprawiono.
Załączniki można już normalnie załączać.
Dzięki za zwrócenie uwagi.
Pozdrawiam
kbus


Załączone pliki
.txt   testowy.txt (Rozmiar: 7 bajtów / Pobrań: 1)
Odpowiedz
#5
Znów nie mogę dołączac załączników. pojawia się napis "! popraw następujące błędy" Nie wypisuje przy tym żadnych błędów. próbowałem wysłać wiadomość PW. Efekt był identyczny. Pojawił się napis "!Popraw następujące błędy" i koniec. Tylko można wyjść ze strony.
Odpowiedz
#6
test


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#7
u mnie działa
Odpowiedz
#8
Mój błąd. Strona nie czyta plików "tif", trzeba przekonwerterować na "jpeg"
Odpowiedz
#9
Czy tylko ja mam problemy z otwieraniem strony? Główna strona jest w stylu edycji w "DOS", o ile jeszcze ktoś pamięta ten OS. Nie mogę zakładać nowych postów. Może to moja przeglądarka ( firefox) odwala takie numery?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości