Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla Szanownego cenzora
#1
https://youtu.be/EdmZYu9Lths

Z życzeniami jak najlepszego samopoczucia
Odpowiedz
#2
Proszę w trybie natychmiastowym usunąć wszystkie napisane przez moją skromną  
osobę posty,oraz o likwidacje mojego konta.
Odpowiedz
#3
Nie jestem w temacie. Możesz wyjaśnić o co chodzi?
Odpowiedz
#4
Witam szanownego kolegę
Pewien czas temu jakiegoś przesympatycznego osobnika zabolał post dotyczący Żagwi-czyli Żydowskiej Gwardii Wolności -organizacji współpracującej z gestapo.Nie zareagowałem,tym razem tajemniczo zniknął post dotyczący Żydowski żołnierzy Hitlera.Zaskoczony jestem faktem ,że pozostał post Zbrodnia bez kary,trochę tekstu tam jest,więc cenzor go nie czytał,lub też nie zwrócił uwagi na fakt,że artykuł ten w bardzo negatywnym świetle przedstawia Chaima Mordechaja Rumkowskiego.Był on przełożonym Starszeństwa Żydów w getcie Łódzkim.Kolaborował z Niemcami ,przyczynił się do śmierci tysięcy swoich ziomków-polecam-Oddajcie mi swoje dzieci-Wielka Szpera w Łódzkim getcie.Oraz zakazane historie -Władca getta.
Nie możemy ulegać retoryce-dobrzy szlachetni żydzi,a Polacy to dzicy żydożercy.Ta nacja ma dużo więcej za uszami niż by się mogło wydawać-najgorszą rzeczą jaką można zrobić to wydać na śmierć własnego ziomka,na takie działania nie ma żadnego usprawiedliwienia.Szukając źdźbła trawy w oku goja-niech wyjmą belkę ze swojego.
Odpowiedz
#5
Dzięki za wyjaśnienie.
Moim skromnym zdaniem, ta strona właśnie istnieje po to, żeby niejasne wątki  historii  przedstawiać w różnym świetle, a nie tuszować niewygodne czy politycznie niepoprawne sprawy. Ja osobiście jestem przeciwko cenzurze, o ile piszący nie używa wulgaryzmów czy podżega do nienawiści ( no i oczywiście nie obraża innych, co niestety czasami zdarza się na naszym forum. Sam kilka razy miałem ochotę więcej tu nie zaglądać, ale ciągnie wilka do lasu).
Dla mnie Twoje posty są ważne, bo ukazują inne spojrzenie na dany problem. Historia nie jest ani biała ani czarna.  Warto pisać o tych ciemnych plamach, chociaż to narusza nasze poczucie dumy narodowej czy interesów państwowych.  Np żołnierze wyklęci. Nie odejmuje im honoru, ale nie mieli prawa zabijać w imię swoich idei Polaków o innych poglądach. Dokładnie to było tak jak teraz - kibol kogoś zabije na ulicy bo miał szalik w innych kolorach i sędzia go skaże na 4 lata bo tamten go sprowokował ( przykład wymyślony, chociaż znam przypadek , ze pijany ochroniarz spowodował wypadek. zabił jedną osobę, drugą zrobił kaleką na całe życie. Dostał 8 lat, wyszedł po 4 za dobre sprawowanie).  
   Z drugiej strony admin odpowiada za treści przedstawiane na swojej stronie.  Każdy może go pociągnąć do odpowiedzialności za wpis nawet nie napisany przez niego.  A jak ktoś jest młody,  to się boi nawet niepoprawnych politycznie wypowiedzi. Żyjemy znów w czasach gdzie każdy boi się każdego. Sąsiad może złożyć donos obywatelski na drugiego bo ten bawił się wykrywaczem metali i policja wbrew konstytucji ma prawo dokonać przeszukania. A jak coś znajdą innego ,  ( np lewy program do dekodowania ) powiedzą, ze przygotowywałeś włamanie do jakiejś bazy danych. "Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf " - nie pamiętam już kto to powiedział.
Odpowiedz
#6
Dziękuje szanownemu koledze za wsparcie.
Szkoda tylko ,że cenzor nie zabrał głosu w sprawie.
Cytat użyty przez kolegę miał być autorstwa stalinowskiego prokuratora Andrieja Wyszyńskiego.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Gladius, nikt nie usunął Twojego posta, sprawdziłem wszystkie logi moderacji i wszystkie moderacje były robione tylko przeze mnie. Sam czytałem ten temat. Prawdopodobnie Twój wpis znikł w sposób nieokreślony podczas ostatniej aktualizacji. Niestety czasem tak się zdarzyć może.
Następnym razem proszę się wpierw zastanowić i zapytać co się stało, dlaczego, a odpowiedź na pewno się znajdzie. No nic, może następnym razem pocałujemy Cie w tą dupę.
Odpowiedz
#8
(20-01-2020, 18:25)limp83 napisał(a): Gladius, nikt nie usunął Twojego posta, sprawdziłem wszystkie logi moderacji i wszystkie moderacje były robione tylko przeze mnie. Sam czytałem ten temat. Prawdopodobnie Twój wpis znikł w sposób nieokreślony podczas ostatniej aktualizacji. Niestety czasem tak się zdarzyć może.
Następnym razem proszę się wpierw zastanowić i zapytać co się stało, dlaczego, a odpowiedź na pewno się znajdzie. No nic, może następnym razem pocałujemy Cie w tą dupę.
Odpowiedz
#9
To już taki drugi przypadek- tematyka ta sama,czyżby to długie łapska mosadu?
Co do całowania mnie w cokolwiek to droga zabawa.
Przepraszam,że mnie poniosło-po prostu szlak mnie trafił.
Odpowiedz
#10
Cieszę się, że ustaliliście tą sprawę całowania   Angel. Warto czasem pogadać.
   Elektroniką zajmuję się od 50 lat i zauważyłem, ze czasem cuda się zdarzają (  " znów nieprzewidywalny błąd człowieka - westchnął komputer do komputera ").  Z reguły jakieś niedopatrzenie  czy błąd programowy i wszystko niby działa aż nagle j.... i kupa dymu .  A już uwielbiam aktualizacje Angry .  Zawsze mam kupę roboty, żeby doprowadzić urządzenie do stanu sprzed aktualizacji.
Odpowiedz
#11
Witam
Potwierdzam, że przez jakiś czas forum nie działało. Był błąd podczas aktualizacji. Kolego Gladius, dalecy jesteśmy od usuwania takich postów. O ile kojarzę to był tu nawet post o niemieckim odznaczeniu przyznawanym policji żydowskiej i filmy z warszawskiego getta z policją żydowska w roli głównej. Sam również czytałem Twój post. Nie zdarzyło się chyba żeby jakiekolwiek posty o tematyce historycznej bez względu na zapatrywania wrzucającego były usuwane. Tak jak kolega Limp napisał proszę najpierw zapytać co się stało.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjmiesz nasze wyjaśnienia
Halskir
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości