Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzidziuś
#1
Witam.
Chciałbym podzielić się z Wami pewną wiadomością.Otóż w kwietniu zostanę po raz drugi tatusiem :wypas:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#2
W takim razie gratulujemy :zdrowko: i zbieraj na dużą ilość flach.Skoro dzielisz się tą informacja na forum.Mamy "tylko" 740 użytkowników.Pocieszające dla Ciebie jest to że nie wszyscy są aktywni więc nie przeczytają tego posta ;-)
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#3
Aktywnych jest... może dwudziestu paru? W skrzynce się zamkniesz ;-)
Gratulacje. Dla mamy również Smile
Odpowiedz
#4
speed napisał(a):..zostanę po raz drugi tatusiem :wypas:
Piękna sprawa. !!!!!!!!!!!!!! :hurra: :clap: . Gratulacje!! Dla mamy też.!!!!!!!!!!!
Leszek
Odpowiedz
#5
Mama i ja dziękujemy.No myślę że ta skrzyneczka pęknie... :zdrowko:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#6
No to zaraz po kwietniu jest maj, a w maju jest okazja co by rozpracować świadka w doborowym gronie.
Gratulacje
Odpowiedz
#7
Czołgiem i do przodu - serdeczne pozdro :mrgreen:
Odpowiedz
#8
W sobotę,o godzinie 1.30,moj synek Maciuś,przyszedł na świat :wypas:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#9
Pięknie, kup mu pinpointera - na dobry początek :->
Gratuluję Smile
Odpowiedz
#10
Moje gratulacje :wypas: :wypas: :wypas:
Odpowiedz
#11
GratulujęSmile Po takiej informacji wielu nieaktywnych może się reaktywować :zdrowko:
Odpowiedz
#12
Gratulacje......... i zdrowia dla całej rodzinki
Odpowiedz
#13
Dziękuje wszystkim za dobre słowa.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości