Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam!
#1
Serdecznie witam wszystkich forumowiczów.
Może zacznę od tego skąd się tutaj wziąłem, a więc dwa lata temu w III LO w Łodzi odwiedził moją klasę przemiły Pan, który działa w stowarzyszeniu (chętnie bym go odnalazł, bo nie pamiętam imienia i nazwiska). Nie powiem, zaciekawiło mnie to o czym mówił. Postanowiłem się zalogować na forum i czytać. Miałem mała przerwę i znów jestem. Obecnie czekam na maturę. Interesuję się historią, a głównie genealogią i heraldyką. Moją fascynacją są też militaria, z resztą wszystko co jest starsze niż ja czyli sprzed '94. Lubię starocie. Ostatnio pojawił mi się pomysł, że może warto by po maturce wziąć się za kopanie, na odstresowanie i zapomnienie. Tak więc postanowiłem znów tu zajrzeć. To tak z grubsza o moich zainteresowaniach. Oprócz tego mieszkam od 6 lat w Łodzi, przez szkoły (gimnazjum i liceum), a pochodzę i czuję się Uniejowianinem. Właśnie w uniejowskich lasach i moich prywatnych chciałbym trochę pokopać na próbę. Zastanawiam się nad wyborem sprzętu, ale mam na to jeszcze czas. Jeżeli chodzi o to co chcę kopać to powiem bardzo nieprecyzyjnie: WSZYSTKO. Ważny dla mnie jest guzik mający powiedzmy 100 lat jak i kawałek powiedzmy nieśmiertelnika z lat 40, jak również wszystkie łuski. Jak widzicie nie ograniczam się, a przynajmniej nie chcę. Kończąc ten przydługi wywód, mam prośbę może ktoś, kto zna jakieś nie za drogie urządzonko do spełnienia moich oczekiwań poleci coś w ramach przywitania.
Jeszcze raz serdecznie witam wszystkich i pozdrawiam
#maol
Odpowiedz
#2
Witaj
Na początek mogę ci polecić fishera F2.Miałem go do tej pory i uważam że to bardzo dobry sprzęt na początek.Mam już coś innego ale f2 nie mam zamiaru się pozbyć i na pewno będę go jeszcze używał
pozdrawiam

Halskir ten dział to nie miejsce na pogaduszki o sprzęcie, nie oftopuj!!
Adm.
Odpowiedz
#3
Cześć,
Uniejów z "okresu przedtermowego" to było ładne miasto...
Pozdrowienia z Sieradza
Odpowiedz
#4
Witaj na forum.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#5
Witam.Blush
Odpowiedz
#6
Dziękuję za przywitanie.
Odpowiedz
#7
Witaj.
Odpowiedz
#8
Dzięki odezwie troperz0 na PW, mogę podziękować Andyseb za to, że wpadł kiedyś do trójki i nam poopowiadał dla zabawy o tym co robicie, a na dodatek podał adres forum i dzięki niemu złapałem bakcyla Smile Dzięki wielkie AndysebSmile
Pozdrawiam
#maol
P.S. Dziękuje za kolejne przywitanie Smile
P.S.2. Mam nadzieję, że trafiłem pod dobry adres do Andrzeja Smile
Odpowiedz
#9
Dobrze trafiłeś.
Witamy na forum.
Co do sprzętu pisz na PW - coś może się znajdzie w niedługim czasie
Odpowiedz
#10
Dzięki, ale chyba na razie pozbieram tylko propozycje sprzętu, podejrzewam, że nie stać mnie na szybki zakup wykrywacza, szczególnie, że chyba najpierw chciałbym zobaczyć jak to się je i z czym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości