Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Sieradzki Piknik Poszukiwaczy
#16
Witam.
Wszystkim uczestnikom chciałbym podziękować za wspaniałą atmosferę i mile spędzony wspólnie czas.Dziękuję kolegom z Kalisza za oprowadzenie nas po Zawodziu oraz Placzido za przygotowanie dnia sieradzkiego.Mam nadzieję , że za rok w jeszcze większym gronie spotkamy się na sieradzkich polach.
Passy
PS Resty o ile Cię znam to już chomikujesz zdjęcia , prawda?
Odpowiedz
#17
Koleżanki i koledzy!

To co zaraz powiem zabrzmi jak może jak banał, ale nie znajduje innych słow, aby opisać pobyt u Irenki i Kazika wraz z ekipą Grupy Łódź (i nie tylko Grupy Łódź). Było po prostu wspaniale. Czuliśmy się w Waszym towarzystwie bardzo swojsko i "na miejscu". Swobodna, przyjacielska atmosfera, dużo rozmowy i alkoholu, coby się rozmawiało jeszcze lepiej :-) No i rzadko się zdarza, aby podczas kilkudniowych imprez nie było jakichś choćby drobnych zgrzytów, a tu ich naprawdę nie było. Nawet podczas forsownego zwiedzania (no, może nie forsownego, ale "trochę" przecież połazilismy) nie opuszczała nas atmosfera przyjaznej zabawy.

Wielki szacunek dla całego grona za fajną zabawę, wielkie podziękowania dla naszych kolegów i ich kolegów, którzy zapewnili nam oprowadzenie po zabytkach Kalisza i Sieradza, a nade wszystko ogromne podziękowania i wielki szacunek dla Kazimierza i Irenki za to, że tak szczerze nas ugościli. Chylę czoła ja, chylą czoła moje panie.

Dziękuję także wszystkim za wsparcie i wskazówki techniczne, dzięki czemu mam szanse szybciej opanować sprzęt.

Najlepszego!
Fresz.

PS
Zdjęcia i filmy wkrótce.
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz
#18
specjalnie się zarejestrowałem, żeby podziękować Kazikowi i Irenie za wspaniałe przyjęcie w Błaszkach oraz pozdrowić wszystkich uczestników zlotu z nadzieją na kolejne spotkanie na Jurze
w imieniu swoim i eme-go - atylla
Odpowiedz
#19
Kazik, dzięki za zaufanie Wink
Odpowiedz
#20
Fotki oraz filmy od mojej ekipy - także są już na chomiku GrupaLodz.
Fresz.
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości