Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moto-Weteran-Bazar
#1
Jak w opisie tematu w najbliższy weekend mamy całkiem fajną imprezę. Jeżeli ktoś się wybiera i ma ochotę spotkać mnie osobiście to pytajcie się o Jagodę juniora stanowisko 264, alejkapo rawej stronie równoległa do alejki asfaltowej prowadzącej od bramy (przy ul. Teresy) do basemu. W piątek od około 16 do soboty do 16. Zapraszam!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#2
niestety - piątek sobota w Poznaniu będę. :-(, ale jestem pewien że jeszcze będzie okazja
sac
Odpowiedz
#3
Jagoda napisał(a):Jak w opisie tematu w najbliższy weekend mamy całkiem fajną imprezę. Jeżeli ktoś się wybiera i ma ochotę spotkać mnie osobiście to pytajcie się o Jagodę juniora stanowisko 264, alejkapo rawej stronie równoległa do alejki asfaltowej prowadzącej od bramy (przy ul. Teresy) do basemu. W piątek od około 16 do soboty do 16. Zapraszam!
Pozdr MJ

Jeśli tylko nie będę „gdzieś czegoś” kopał to postaram się wpaść...

OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#4
Jagoda tam gdzie zwykle:>
Odpowiedz
#5
Tak tam gdzie zwykle! Obok Tmaxu (albo tampaxu) jak zawł tak zwał. piaskowy UAZ 452 (blaszanka) i oczywiście MZ jaskółka i trophy na przyczepie!
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości