Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spotkanie w PANie
#1
Polska Akademia Nauk (w Klubie Nauczyciela przy Piotrkowskiej) zaprasza wszystkich kopaczy na luźne spotkanie-pogadanie co zrobić z Bitwą 1914 (pomysły, stowarzyszenie, legalne kopanie, grupa rekonstrukcji, wystawa fantów, współpraca z archeologami PAN itd). Proponują środę 15-go albo piątek 17-go w godz między 14-16. Kto by się wybrał? Może warto.
Odpowiedz
#2
Jak w tygodniu to ja się piszę jak najbardziej...

OldWit
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#3
Tak samo. Jak w tygodniu to piszę się.
Mnie najbardziej pasowałaby środa.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
stella napisał(a):Proponują środę 15-go albo piątek 17-go w godz między 14-16. Kto by się wybrał? Może warto.

Przepraszam jakim kalendarzem się posługujecie bo u mnie jakby nie patrzeć 15 wypada w niedzielę a 17 we wtorek jeżeli chodzi o październik, no chyba ze mówimy o listopadzie. Chyba, że coś źle odczytałem w każdym razie od 14 do 21 pażdziernika będe niedostępny. Co do godziny spotkania to też wolałbym póżniejszą (pracuję do 15 a jeszcze muszę z pracy do Łodzi dojechać) poza tym jestem za!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
ja się piszę Smile[/fade]
Odpowiedz
#6
Przykro mi ja nie moge charuje od 13.30-21.30 ale niech nas bedzie tam jak najwiecej bo naprawde bedzie to ciekawe spotkanie bardzo potrzebne w naszej akcji jaka rozpoczelismy jako grupa...moze ktos pozniej by napisał post z przebiegu rozmow na spotkaniu....chetnie bym przeczytał takie sprawozdanie z tego spotkania.Chyba ze coś sie zmieni w grafiku w robocie to wpadne no ale do listopada jeszcze kawał czasu.

pzdr.
Лодзь
Odpowiedz
#7
stella napisał(a):współpraca z archeologami PAN itd).
Co to znaczy?
Kto ma reprezentować PAN?
"[gdy zaś przyjech]al przed pyeć źssyadl krol y [spojrzał] w pyeć a Mar[chołt leżał na twarzy u pr]ogu y spu[ściwszy spodnie, pokazywał mu] rzyć iay[ca."
Weyssenburger 1514 r.
Odpowiedz
#8
ja moge ale ok 18 jesli PAN chce rozmawiac to niech pomysli ze ludzie pracuja :lol:
Odpowiedz
#9
Pomysł rzucili Piotr Werner i Jacek Jurczakowski. Mnie poprosili, żebym napisał o tym na forum. To i napisałem. Z datami coś się koledze Piotrowi pochrzaniło. Osobiście jestem zdania, że lepiej spotkać się w wolnym dniu i o pasującej godzinie przy jakimś piwie na neutralnym gruncie i zaprosić tych ludzi. Pogadać zawsze można.
Odpowiedz
#10
Ja się piszę nie ma sprawy --ale jedynie na tele konferencję-- ach ta odległość. :-?
Odpowiedz
#11
Najlepszym i najbardziej odpowiednim terminem jest któraś sobota lub niedziela bo w tygodniu to troche lipa....na weekend tez sie pisze...
Лодзь
Odpowiedz
#12
Mysle ze najlepiej to spotkac sie wlasnie w weekend.Bo jak widac to kazdy z nas ma jakies zajecia w tygodniu:praca,studia itp.Teraz kwestia uzgodnienia terminu weekendu.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#13
Jeśli w tygodniu to ok. Godziny też w porządku. Mam nadzieję, że nie będzie to zwykłe bla, bla, bla..
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#14
Jasne, najlepiej w jakiś wolny dzień. Jednak jeżeli już w dzień roboczy to raczej w godzinach popołudniowo-wieczornych. Piszę się.
Odpowiedz
#15
Spotkanie w tygodniu może być ale raczej o późniejszej porze (np 18). Osobiście wolałbym jakąś niedzielę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości