Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teknetics-produkty, opinie ,pytania
#1
W tym temacie prosze o wpisy dotyczące tylko wyrobów tego producenta.
Pozwoli to zainteresowanym najszybciej uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania :cwaniak:
Pytajcie więc , wyrażajcie swoje opinie , porównujcie poszczególne modele;-)
Odpowiedz
#2
posiadam omegę 8000 -jest to mój pierwszy wykrywacz. wizualnie super monetki na plaży idealny.1 grosz w piasku 25 cm !!! Na militarkę nie testowałem ale np zardzewiałe wiaderko trafiłem na 60cm pamiętam do dziś full kopania i jakie emocje.. co najważniejsze dyskryminacja super z cewką 10 moim zdaniem idealna wielkość, prosta obsługa, dokupiłem 11 dd i to dopiero czesze ziemię ale myli się co do rodzaju znaleziska. Działa bez zarzutu pod przewodami elektrycznymi 15kv . pinpointer słabszy na 11 dd niż na 10 ale działa idealnie . LEKKI
Odpowiedz
#3
W czerwcowym numerze odkrywcy są zamieszczone testy Alfy, Delty ,Gammy i Omegi.Tabele zasięgów przy różnych cewkach na różne przedmioty. Zainteresowanym polecam lekturę.
Odpowiedz
#4
na jakich ustawieniach chodzisz ? pytanie do Remika
Odpowiedz
#5
Remik z braku czasu rzadko tu zagląda,po za tym chyba od 3 lat używa innego wykrywacza.Może ktoś inny podzieli się ustawieniami.
Odpowiedz
#6
Od roku biegam z Teknetics Pro 8 i jestem zadowolony. Ogólnie zbieram kolorki las i pole. Ustawienia dyskryminacji na 32. Bardzo lekką maszyna bateria 9v starcza na 5-6 wypadów po 2-3h pinppoint działa ale w zasadzie nie potrzebny. Dziwne ustawienia glosnosci... Zasiegi w terenie dość dobre ogólnie godny polecenia.
Odpowiedz
#7
Delta 4000 13"DD jak dla mnie idealny na drobnice, ale i góre od szrapnela znajdzie, zastrzeżeń póki co nie mam. na słuchawkach i baterii z carrefour ok 15 godz pracy, gdy spadnie do 1kreski trochę wariuje. Znajduje trochę rzeczy po Garrecie 250Wink
CoolGdzie kanar nie może tekle pośleCool
Odpowiedz
#8
(22-09-2014, 22:43)ozmatox napisał(a): Od roku biegam z Teknetics Pro 8 i jestem zadowolony. Ogólnie zbieram kolorki las i pole. Ustawienia dyskryminacji na 32. Bardzo lekką maszyna bateria 9v starcza na 5-6 wypadów po 2-3h pinppoint działa ale w zasadzie nie potrzebny. Dziwne ustawienia glosnosci... Zasiegi w terenie dość dobre ogólnie godny polecenia.
Zakupiona ceweczka 11DD bardzo czuła, dwa wypady na zmodowanym sprzęcie i jest duża różnica na plus.[Obrazek: e6c615b589f026bf9d1dae57cc3e6193.jpg][Obrazek: 0ae9dc6ae3e2d2af16035de7c0c5c581.jpg]

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości