Łódzkie Forum Eksploracyjne
Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Nasz region (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-5.html)
+--- Dział: Fortyfikacje, schrony, umocnienia i inne ciekawe obiekty woj. łódzkiego (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-26.html)
+--- Wątek: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski (/thread-910.html)

Strony: 1 2 3 4


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - Wolf - 22-04-2009

:band:


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - cherokee - 22-04-2009

Wolf podobno jesteś z Piotrkowa, aż wstyd że nie wiesz gdzie tego szukać, niezły z ciebie odkrywca. Pozdrawiam


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - Wolf - 22-04-2009

:band:


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - GUCIO - 22-04-2009

Wolf napisał(a):Kolejny fałszywy trop Smile
Kurcze nawet nie myślałem że wam chodzi o ta kolejke bo temat już był wałkowany na jakimś piotrkowskim forum Wink

Sprawdźcie te pozostałe tropy Smile
Wolfie jak możesz i wałkowałeś to daj mi namiar na to forum Smile


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - CoVoX - 22-04-2009

GUCIO napisał(a):Wolfie jak możesz i wałkowałeś to daj mi namiar na to forum Smile
Ten wątek założył mój kolega, z którym prowadziłem poszukiwania Perlhuna:

Niemiecki radar w Piotrkowie Trybunalskim

Pozdrawiam
CoVoX


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - tomatomasz - 22-04-2009

To zdjęcie z Łasku


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - CoVoX - 22-04-2009

Aż trudno uwierzyć, że to zdjęcie Lahnburga zrobiłem w środku zimy ;-)


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - KaDe - 22-04-2009

Jak Gunship będzie miał czas to wstawi zdjęcie podstawy na której znajduje się altanka i jest zlokalizowana na ogródkach działkowych.Oczywiście znajduje się w pobliżu obiektu ze zdjęć powyżej.Pozdrawiam


P.S Fotka w poście powyżej jest bardzo optymistyczna ponieważ obecnie jest w nim śmieci po sam czub.


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - CoVoX - 22-04-2009

KaDe napisał(a):Jak Gunship będzie miał czas to wstawi zdjęcie podstawy na której znajduje się altanka i jest zlokalizowana na ogródkach działkowych.
Czy może chodzi o tę altankę?! ;-)


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - tomatomasz - 22-04-2009

Raczej tak troszkę zasłonięte zdjęcie


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - KaDe - 22-04-2009

Dokładnie o tą samą :-)


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - gunship - 22-04-2009

Tjam .. szukanie najwyższej Altanki w rejonie Big Grin


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - Alkali - 23-04-2009

CoVoX napisał(a):Natomiast pocieszający jest fakt, że w każdej z odnalezionych do tej pory stacji radarowych zachowała się przynajmniej jedna podstawa pod radar FuMG-65 Würzburg-Riese.
Czyżby Wink, a Hirsch i Tonfels, te kompanie zniknęły bezpowrotnie chociaż wiadomo dokładnie gdzie były :-(


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - GUCIO - 23-04-2009

CoVoX dzięki za linka :zdrowko:


Re: Niemiecka Stacja Radarowa Luftwaffe w Piotrkowie Trybunalski - Wolf - 23-04-2009

:band: