Łódzkie Forum Eksploracyjne
XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Nasz region (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności, ogłoszenia, spotkania i wyprawy w naszym regionie (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-24.html)
+--- Wątek: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE (/thread-589.html)



XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - Jagoda - 30-03-2010

Wiem, że się wybiera dość znaczna reprezentacja z SEH "GŁ" z prezesem na czele!
Pozdrawiam Jagodowy


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - limp83 - 30-03-2010

Znaczy sie nowy prezes się wybiera??


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - KaDe - 30-03-2010

W takim razie kto się wybiera na 100 % ??


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - Jagoda - 30-03-2010

Prezes jest tylko jeden Wink i się podobno wybiera!
Pozdrawiam Jagodowy
Ps. Jazda w kolumnie ma to do siebie, że trwa zwykle o wiele dłużej, acz czas mija milej i szybciej.


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - OldWit - 30-03-2010

Z chęcią się wybiorę aczkolwiek 30 kończę pracę zapewne po 19 więc ewentualnie w sobotę rano mógłbym dotrzeć.

Tym nie mniej na 100% jeszcze nic powiedzieć nie mogę.

Pozdrawiam


. - resty - 31-03-2010

Cool


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - OldWit - 31-03-2010

na 100% pewnie 27 lub 28 będę wiedział. Miejsca chyba u mnie jakieś będą (astra - ja + 4 osoby maks + miejsce w kombi) - ale tak jak powiedziałem nie wiem niczego na pewno ...

pozdrawiam


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - limp83 - 01-04-2010

99% jedno lub dwa miejsca wolne.
Wyjazd na razie planowany na piątek rano.


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - KaDe - 01-04-2010

Jak będziesz wiedział na 100 % o dwóch to daj znać.


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - limp83 - 29-04-2010

My wyruszamy w piątek rano.
Około 6:00. I tak mam wolny piątek więc po co czekać zwłaszcza że pola czekają Smile


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - KaDe - 29-04-2010

My ruszamy koło 14 jak coś....


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - toperz0 - 04-05-2010

No i jesteśmy już po ..!Wrażenia dalece zadowalające ! Na następny zlot już się zapisuję ! Wróciliśmy cali i zdrowi choć niektórzy w nieco odmienionym stanie ( odmienionym - nie mylić z odmiennym ). Dokładniejszy raporcik machnie prezio jak powróci z roboty.Co nieco zdjęć też niebawem .


Re: XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE - limp83 - 04-05-2010

toperz0 napisał(a):Na następny zlot już się zapisuję !

No i z tym może być właśnie problem.

Zlot jak zawsze udany i mam nadzieję że podobało się wszystkim tak bardzo jak mi.
Szkoda tylko że z tymi kwaterami nie wyszło reszcie łódzkiej grupy.
Z niecierpliwością czekam na fotki tego odmienionego :-D Okazało się że zloty jak najbardziej wpływają odmładzająco :wypas: :wypas: :wypas: