Łódzkie Forum Eksploracyjne
Poligon Brus - sezon 2012 r. - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Nasz region (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności, ogłoszenia, spotkania i wyprawy w naszym regionie (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-24.html)
+--- Wątek: Poligon Brus - sezon 2012 r. (/thread-3355.html)



Poligon Brus - sezon 2012 r. - Dr No - 26-06-2012

Szanowni Forumowicze, od 02.07. rozpoczynają się stacjonarne wykopaliska na terenie poligonu. Pracować będziemy, przez 3 tygodnie, codziennie od 8.00 do 16.00 a może nawet 18.00 z wyjątkiem sobót i niedziel. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału i pomocy z użyciem piszczałek, łopat, grilli i innego, niezbędnego, sprzętu eksploracyjnego. Smile
Wszelkie informację o ile nie będą zamieszczone w tym wątku na pewno znajdą się na facebook'owym profilu "Poligon Łódź Brus". Zapraszam.


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - pietrow 64 - 28-06-2012

Nareszcie jestem nawet na wezwanie telefoniczne.


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - Dr No - 03-07-2012

Póki co tylko Pietrow współdziała Smile Wywiało Was na wakacje czy co??


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - magnes - 04-07-2012

Pietrow- emeryt, więc dysponuje czasem. Reszta Grupy w tygodniu pracuje. W weekendy jesteśmy bardziej dyspozycyjni.


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - Xanadu - 04-07-2012

(04-07-2012, 00:12)magnes napisał(a): W weekendy jesteśmy bardziej dyspozycyjni.
Mów za siebie. U mnie nie ma takiego pojęcia jak dyspozycyjność w weekendy. Stąd i permanentna nieobecność we wszelkich atrakcjach ;/


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - KandzioY - 04-07-2012

Jeżeli dałem zgodę od rodziców na poszukiwania Resty'emu na wcześniejszych akcjach, to potrzebuje nowej czy tamta też się liczy ? Smile


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - Xanadu - 04-07-2012

Jeśli nie zmienili zdania po okazaniu świadectwa, to może zgoda będzie wciąż ważna Big Grin


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - magnes - 04-07-2012

Xanadu, więc skoro nie możesz w weekend, to może w tygodniu dasz radę. ;-)


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - kovar - 05-07-2012

czesc, ja sie jutro wybieram. mam nadzieje, ze moj brak doswiadczenia nie bedzie problemem. pozdrawiam


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - wiesiu32 - 21-07-2012

Czy na brusie coś się jeszcze odbywa z chęcią bym się przyłączył?


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - Dr No - 21-07-2012

Niestety wczoraj zakończyliśmy badania Sad


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - wiesiu32 - 21-07-2012

Szkoda muszę więc czekać do przyszłego sezonu.
Pozdrawiam.


RE: Poligon Brus - sezon 2012 r. - pietrow 64 - 31-07-2012

Poligon Brus
Prace prowadzone przez Dr-No rozpoczęły się z wielkim rozmachem i w zapowiadanym terminie. Studenci ochoczo machali łopatami a i słoneczko nie poskąpiło ciepła .Byłem na większości akcji z swoją piszczałką. Nie odniosłem dużych sukcesów ale łusek było w bród. Znalazłem kilka guzików i plomb ale nie wiem czy stanowiło to jakiekolwiek znaczenie dla archeologa. Zastanawia mnie ile tysięcy amunicji należy wrzucić do ognisk, ziemia wokół strzelnicy jest nimi usiana. Z moich wspomnień z tamtych lat, wiem o masowej neutralizacji amunicji za pomocą ognia.
. Upał dokuczał wszystkim a wraz z nim tysiące komarów. Na szczęście było trochę deszczu dla ochłody. Nie miałem towarzystwa do chodzenia z piszczałką i dlatego było trochę nudno a ja nie zapuszczałem się w dalsze chaszcze samotnie z uwagi na możliwe niewypały. Jako emeryt miałem znakomitą gimnastykę dla moich kości. Dla mnie stanowi to czynną rozrywkę. A może w niedalekiej przyszłości trafi się konkretny skarb. Co prawda nasz kolega Bombel wróżbita nie przewidział takiej możliwości ale mógł się mylić.