Łódzkie Forum Eksploracyjne
Wiosna na Brusie - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Nasz region (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności, ogłoszenia, spotkania i wyprawy w naszym regionie (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-24.html)
+--- Wątek: Wiosna na Brusie (/thread-3182.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Wiosna na Brusie - Placzido - 23-03-2012

Szkoda... Sad


RE: Wiosna na Brusie - resty - 23-03-2012

Nie martw sie DrNo zapowiada kolejne takie akcje więc się jeszcze załapiesz Smile


RE: Wiosna na Brusie - Placzido - 23-03-2012

Czytałem, ale chciałem "oficjalnie" rozpocząć sezon w dobrym towarzystwie. No i ten wkupny sześciopak Wink



RE: Wiosna na Brusie - resty - 23-03-2012

Możemy się przecież spotkać jutro na schronach w Wifamie Smile



RE: Wiosna na Brusie - Placzido - 23-03-2012

Na jutro zostawiłem sobie niestety inną alternatywę - w lasach pod Sieradzem podobno po II WŚ pocięto tygrysa (?) i jadę na rekonesans. Może coś zapiszczy


RE: Wiosna na Brusie - Xanadu - 23-03-2012

(23-03-2012, 12:23)Placzido napisał(a): Może coś zapiszczy
Bida zapiszczy Wink
Cieszy mnie decyzja o przesunięciu terminu na 31.03 bo zwiększa to moje szanse Smile




RE: Wiosna na Brusie - resty - 25-03-2012

Ponieważ nie każdy zna dokładną lokalizacje poligonu i miejsca działania proponuję żeby punkt zborny ustanowić ma parkingu przy Zoo róg Konstantynowskiej i Krzemienieckiej.
Powiedzmy jeśli akcja rozpocznie sie o10 rano to w punkcie zbornym spotykamy się na 9:30 i czekalibyśmy max do9:45 i potem wszyscy co nie znają miejsca docelowego pojechali by tam razem.
Czekam na info od organizatora czy taka propozycja jest możliwa do zrealizowania .
Ze swej strony deklaruje poprowadzenie grupy z parkingu na Brus. Smile
Zostało 6 dni do akcji Wink

Miejsce spotkania widoczne na zrzucie ekranowym zdjęcia z mapy google


RE: Wiosna na Brusie - Dr No - 25-03-2012

Proponuję wyznaczyć godzinę rozpoczęcia akcji na 10.00 (słownie: dziesiąta zero zero). Proponuję też, jako miejsce spotkania na Brusie, wyznaczyć "parking" po lewej stronie drogi wiodącej od Krańcowej, w lewo, w głąb poligonu. Będę tam ze swoją ekipą o 10.00 czekał na konwój spod ZOO i pozostałych uczestników przybywających samodzielnie.


RE: Wiosna na Brusie - Xanadu - 25-03-2012

O ile nie dostanę wolnego na piątkową nockę, będę starał się zajrzeć możliwie najwcześniej, ale pewnie nie prędzej jak ok. 13:00 Mam kontakt telefoniczny do Resty'ego więc jakoś was odnajdę.
Mam nadzieję, że zostanie jeszcze jakiś wolny kawałek ziemi do skanowania Confused


RE: Wiosna na Brusie - resty - 26-03-2012

Dla uściślenia :
Spotykamy się o godzinie 9:30 na parkingu przy zoo róg Konstantynowskiej i Krzemienickiej
Czekamy na uczestników do 9:45 i przemieszczamy sie w rejon akcji na poligon.
O g. 10:00 oficjalne rozpoczęcie akcji.

Dla uczestników zostaną rozdane identyfikatory więc kto jeszcze chętny do wzięcia udziału to proszę się deklarować w tym wątku.
Z uwagi na spore zainteresowanie akcją uczestnicy zostaną podzieleni na kilkuosobowe grupy .


RE: Wiosna na Brusie - Dr No - 26-03-2012

Skoro omowilismy kwestie powazne to prosba do uczestnikow o wziecie grilli.Mysle ze kielbaska bedzie milym czynnikiem integracyjnym Smile Oczywiscie kazdy bierze co lubi do jedzenia i picia


RE: Wiosna na Brusie - Jagoda - 26-03-2012

Ja w kwestii sprzętu, tzn zabieramy sprzęt tzw. lekki (saperki i inne łopatki do piasku) czy mam wziąć "męski" szpadel?


RE: Wiosna na Brusie - GĄSIOR - 27-03-2012

Czarne chmury zbierają się nad sobotnim dniem. Warto zaopatrzyć się w coś przeciwdeszczowego Sad


RE: Wiosna na Brusie - resty - 27-03-2012

Gąsior jesteś czy wrona - nie kracz Wink


RE: Wiosna na Brusie - toperz0 - 27-03-2012

Proponuję zaopatrzyć się w kamizelki ( żółte , zielone ) lub innego koloru byle były z daleka dobrze widoczne. Łatwiej będzie ogarnąć towarzystwo a i zabłąkany myśliwy też się tak łatwo nie wykręci , że to niby do dzika strzelał.