Łódzkie Forum Eksploracyjne
Wiosna na Brusie - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Nasz region (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności, ogłoszenia, spotkania i wyprawy w naszym regionie (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-24.html)
+--- Wątek: Wiosna na Brusie (/thread-3182.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Wiosna na Brusie - Xanadu - 23-05-2012

Wymień je, skoro tak jest. Nie wertuję postów na bieżąco.


RE: Wiosna na Brusie - Martin - 24-05-2012

Będzie ktoś jechał z Teofilowa ?

Martin


RE: Wiosna na Brusie - speed - 24-05-2012

Jadę z Konstantynowa,mogę Cie zabrać.


RE: Wiosna na Brusie - limp83 - 24-05-2012

(23-05-2012, 23:41)resty napisał(a): Sądząc po zaangażowaniu należało by zweryfikować stwierdzenie" że koordynacja działań: Grupa Łódź " należało by raczej napisać "koordynacja : łódzkie forum eksploracyjne" ale w tym momencie to szczegół mało istotny i do uzgodnienia z organizatorem akcji względem akcji planowanych na czerwiec.

Może byłoby inaczej gdybyś jakiekolwiek swoje działania, będąc jeszcze oficjalnym członkiem ustalał z innymi (w szczególności zarządem stowarzyszenia).

A co do samego udziału Grupy Łódź to niech Cię głowa nie boli.
Będziemy.


RE: Wiosna na Brusie - Dr No - 24-05-2012

(24-05-2012, 18:00)limp83 napisał(a):
(23-05-2012, 23:41)resty napisał(a): Sądząc po zaangażowaniu należało by zweryfikować stwierdzenie" że koordynacja działań: Grupa Łódź " należało by raczej napisać "koordynacja : łódzkie forum eksploracyjne" ale w tym momencie to szczegół mało istotny i do uzgodnienia z organizatorem akcji względem akcji planowanych na czerwiec.

Może byłoby inaczej gdybyś jakiekolwiek swoje działania, będąc jeszcze oficjalnym członkiem ustalał z innymi (w szczególności zarządem stowarzyszenia).

A co do samego udziału Grupy Łódź to niech Cię głowa nie boli.
Będziemy.
No nie drapcie się tak Smile Jeśli chodzi o Brus to jednak ja jestem organizatorem a fakt, że jedynie resty kontaktuje się ze mną i stara się pomóc w kwestiach logistycznych to należy mu zapisać in plus. Ze strony Grupy nikt się nie odzywa a może i szkoda bo można by skoordynować terminy. Rozumiem, że jako osoba nie należąca do Grupy nie muszę o wszystkim wiedzieć ale w kwesti zgrania różnych akcji można by się porozumieć.


RE: Wiosna na Brusie - toperz0 - 25-05-2012

Resty nie wiem gdzie przeczytałeś o koordynacji "Grupy Łódź". Jeśli posługujesz się cytatami to postaraj się ich nie interpretować na swój sposób. Wiem że czytanie ze zrozumieniem to sztuka ale tu chodzi o zwykły tekst bez ukrytych znaczeń. A jeśli nie wiesz co oznacza zwrot "z ramienia" polecam słowniki.Tak samo proszę zwrócić uwagę na znaczenie słów " organizacja " i " koordynacja" .Jeśli chodzi o niekontaktowanie się z organizatorem nikogo z zarządu stowarzyszenia to pragnę wyjaśnić że po rozmowie ze mną Resty został upoważniony do koordynacji kopania na Brusie a że nie jest to akcja zbyt skomplikowania logistycznie postanowiłem zadziałać w myśl przysłowia - "gdzie kucharek sześć ...." .To że w tym samym czasie co Brus mamy do załatwienia inną sprawę nie oznacza że frekwencja z naszej strony będzie mniejsza niż pamiętnego śnieżnego przedpołudnia.


RE: Wiosna na Brusie - sebastian1978 - 25-05-2012

Panowie, to gdzie jutro zbiórka???

Jedzie może ktoś przez aleksandrów łodzki, chętnie dożucę się do wachy. Żona konfiskumeje mi na jutro samochód


RE: Wiosna na Brusie - Dr No - 25-05-2012

(25-05-2012, 19:20)sebastian1978 napisał(a): Panowie, to gdzie jutro zbiórka???

Jedzie może ktoś przez aleksandrów łodzki, chętnie dożucę się do wachy. Żona konfiskumeje mi na jutro samochód

9.30, parking przy ZOO od ul. Krakowskiej.


RE: Wiosna na Brusie - speed - 25-05-2012

Sebastian jak dasz radę dojechać na róg Rojnej i Lnianej do Łodzi to na poligon cie podrzucę.


RE: Wiosna na Brusie - sebastian1978 - 25-05-2012

ok dzięki speed mam juz transport


RE: Wiosna na Brusie - KandzioY - 26-05-2012

Akcja była super, czekam na następną Big Grin


RE: Wiosna na Brusie - Dr No - 27-05-2012

Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękuję za owocne "piszczenie". Postaram się o nową akcję niedługo. Zapraszam i jeszcze raz dzięki Smile
P.S. A czy Dyplom był? Jakoś nie dostrzegłem Dyploma Sad


RE: Wiosna na Brusie - Dr No - 27-05-2012

(27-05-2012, 13:20)resty napisał(a):
(27-05-2012, 12:11)Dr No napisał(a): P.S. A czy Dyplom był? Jakoś nie dostrzegłem Dyploma Sad
Jako "rejestrator" uczestników potwierdzam że Dyplom był Smile a w zasadzie "TOM DYPLOM "Wink

A jak tak to dostanie dyplom Smile


RE: Wiosna na Brusie - Dyplom - 27-05-2012

(18-05-2012, 09:10)Dr No napisał(a): Dla Dyploma będzie specjalny dyplom jeśli Dyplom będzie Smile
a to dostane dwa?
Zwykły i specjalny Tongue np. do szkoły?


RE: Wiosna na Brusie - sebastian1978 - 27-05-2012

Ponowie brałem udział w tym spotkaniu pierwszy raz, bardzo fajne spotkanie czekam na kolejna możliwość wspólnego pokopania. Jak to mówią w kupie raźniej. Na kolejnej edycji penownie pogadam na temat wstąpienie do waszego stowarzyszenia. Teraz trochę prywaty nie kojarzę kolegów po nickach, jechałem z kolegami skodą oktawią combi, jak mogę prosze o info na PW.

pozdrawiam

sebastian