Łódzkie Forum Eksploracyjne
Propozycje logo forum - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Sprawy Organizacyjno - Techniczne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-3.html)
+--- Dział: Sprawy techniczne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-11.html)
+--- Wątek: Propozycje logo forum (/thread-3149.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Propozycje logo forum - gunship - 02-08-2006

Trzeba pomyśleć nad zastąpieniem logo phpbb na stronie forum. Jeżeli ktoś ma jakieś koncepcje i pomysły niech przesyła. Potem wspólnie zastanowimy się i wybierzemy coś co będzie nam pasowało. Formaty GIF albo JPEG. Rozmiar tak na oko żeby pasował Smile - napewno większy niż ten standardowy phpbb.


- Jagoda - 02-08-2006

Herb miasta Łodzi czyli łódka ale zamiast wiosła szpadel lub wykrywacz heh :-)


Propozycja logo - Gość - 04-08-2006

No to może na początek ja coś zaproponuję ;-)
Co Wy na to ????


- Sacrebleu - 12-08-2006

to może takie coś .... :roll:
[Obrazek: 3f2e3b788e8ca8c4m.jpg]


- obert8 - 12-08-2006

sacrebleu fajne to jestem za


- OldWit - 12-08-2006

Wydaje mi się, że logo powinno być nieco prostsze...

Czekam na inne propozycje... im więcej tym lepiej

Pozdrawiam


- bolas - 13-08-2006

Moja propozycja ... mix tematu miejskiego i zainteresowań :mrgreen:

[Obrazek: untitled1ob5.gif]


- Sacrebleu - 13-08-2006

dobre jest :-) może tylko wykrywka powinna bardziej być widoczna, może inny kolor ?


Podobie mi sie...hehe - mankov - 13-08-2006

Myśle ze to moze byc to podoba mi sie twoje logo bolas proste i czytelne...tylko piszczałka za bardzo sie zlewa...a tak ogólnie OK


- bolas - 13-08-2006

hej Smile
szczerze mowiac zrobilem je na szybko przy piwku i poki co nie chce mi sie robić nic więcej .. Smile wiec jak nic lepszego sie nie pojawi to niech bedzie ... ot w koncu chodzi tylko o logo forum a nie logo jakiejs imprezy masowej czy firmy Wink a jest na nim wsio co mi sie kojarzy z łodzką sceną poszukiwawcza - piszczałka i herb naszego miasta zwiazane bardzo symbolicznie - w miejscu wiosła pikawka - bez zakłócania wzajmniej harmonii Wink pozdrawiam ...


- gunship - 15-08-2006

Panowie przysyłajcie na mojego administracyjnego maila wasze propozycje. Gdy wróci Jagoda najprawdopodobniej zamieścimy sondę na forum i poddamy głosowaniu, a następnie wybierzemy coś ciekawego.


- gunship - 19-08-2006

Wstawiłem testowo logo forum. Na pierwszy ogień poszła produkcja Bolasa. Zagości przez weekend do poniedziałku. W poniedziałek wstawię na 3 dni kolejną twórczość. Obecnie w kolejce są jeszcze 2. Prosiłbym o przysyłanie innych propozycji w postaci pliku gif na adres lodz-eksploracja@o2.pl Optycznie lepiej będzie gdy będą podłużne niż bardziej kwadratowe Smile


- Gość - 24-08-2006

ja wymodziłem takie cuś Smile)
Pozdrawiam!!


- gunship - 24-08-2006

Wstawiłem. Popracuj trochę nad tym - wyrównaj i dotnij tak żeby było symetryczne i przyślij ponownie to wstawię poprawioną wersję Smile


- archeo - 08-09-2006

Zróbcie ankietę które logo najbardziej się podoba, oczywiście o ile to możliwe z ilustracjami.

Mam wrażenie że przezentowane przykłady są...trochę przegadane Undecided czyli za dużo autorzy chcą zmieścić szczegółów.
Ostatnie z mieczem brązowym zupełnie nie czytelne.