Łódzkie Forum Eksploracyjne
spotkanie w PANie - Wersja do druku

+- Łódzkie Forum Eksploracyjne (http://www.lodz-eksploracja.org/forum)
+-- Dział: Nasz region (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności, ogłoszenia, spotkania i wyprawy w naszym regionie (http://www.lodz-eksploracja.org/forum/forum-24.html)
+--- Wątek: spotkanie w PANie (/thread-2934.html)



spotkanie w PANie - stella - 03-10-2006

Polska Akademia Nauk (w Klubie Nauczyciela przy Piotrkowskiej) zaprasza wszystkich kopaczy na luźne spotkanie-pogadanie co zrobić z Bitwą 1914 (pomysły, stowarzyszenie, legalne kopanie, grupa rekonstrukcji, wystawa fantów, współpraca z archeologami PAN itd). Proponują środę 15-go albo piątek 17-go w godz między 14-16. Kto by się wybrał? Może warto.


- OldWit - 03-10-2006

Jak w tygodniu to ja się piszę jak najbardziej...

OldWit


- gunship - 03-10-2006

Tak samo. Jak w tygodniu to piszę się.
Mnie najbardziej pasowałaby środa.


Re: spotkanie w PANie - Jagoda - 03-10-2006

stella napisał(a):Proponują środę 15-go albo piątek 17-go w godz między 14-16. Kto by się wybrał? Może warto.

Przepraszam jakim kalendarzem się posługujecie bo u mnie jakby nie patrzeć 15 wypada w niedzielę a 17 we wtorek jeżeli chodzi o październik, no chyba ze mówimy o listopadzie. Chyba, że coś źle odczytałem w każdym razie od 14 do 21 pażdziernika będe niedostępny. Co do godziny spotkania to też wolałbym póżniejszą (pracuję do 15 a jeszcze muszę z pracy do Łodzi dojechać) poza tym jestem za!
Pozdr MJ


- Sacrebleu - 03-10-2006

ja się piszę Smile[/fade]


- mankov - 03-10-2006

Przykro mi ja nie moge charuje od 13.30-21.30 ale niech nas bedzie tam jak najwiecej bo naprawde bedzie to ciekawe spotkanie bardzo potrzebne w naszej akcji jaka rozpoczelismy jako grupa...moze ktos pozniej by napisał post z przebiegu rozmow na spotkaniu....chetnie bym przeczytał takie sprawozdanie z tego spotkania.Chyba ze coś sie zmieni w grafiku w robocie to wpadne no ale do listopada jeszcze kawał czasu.

pzdr.



- archeo - 03-10-2006

stella napisał(a):współpraca z archeologami PAN itd).
Co to znaczy?
Kto ma reprezentować PAN?


- obert8 - 04-10-2006

ja moge ale ok 18 jesli PAN chce rozmawiac to niech pomysli ze ludzie pracuja :lol:


- stella - 04-10-2006

Pomysł rzucili Piotr Werner i Jacek Jurczakowski. Mnie poprosili, żebym napisał o tym na forum. To i napisałem. Z datami coś się koledze Piotrowi pochrzaniło. Osobiście jestem zdania, że lepiej spotkać się w wolnym dniu i o pasującej godzinie przy jakimś piwie na neutralnym gruncie i zaprosić tych ludzi. Pogadać zawsze można.


- Gość - 04-10-2006

Ja się piszę nie ma sprawy --ale jedynie na tele konferencję-- ach ta odległość. :-?


- mankov - 04-10-2006

Najlepszym i najbardziej odpowiednim terminem jest któraś sobota lub niedziela bo w tygodniu to troche lipa....na weekend tez sie pisze...


- KaDe - 04-10-2006

Mysle ze najlepiej to spotkac sie wlasnie w weekend.Bo jak widac to kazdy z nas ma jakies zajecia w tygodniu:praca,studia itp.Teraz kwestia uzgodnienia terminu weekendu.


- Andyseb - 07-10-2006

Jeśli w tygodniu to ok. Godziny też w porządku. Mam nadzieję, że nie będzie to zwykłe bla, bla, bla..


- hefajstos - 18-10-2006

Jasne, najlepiej w jakiś wolny dzień. Jednak jeżeli już w dzień roboczy to raczej w godzinach popołudniowo-wieczornych. Piszę się.


- Gość - 18-10-2006

Spotkanie w tygodniu może być ale raczej o późniejszej porze (np 18). Osobiście wolałbym jakąś niedzielę.