Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja forum - maj
#1
Cześć.
W najbliższych dniach, zostanie dokonana aktualizacja skryptu forum do najnowszej wersji. Usprawni to jego działanie, bezpieczeństwo i możliwości zarządzania.
Będzie to niosło za sobą jeden drobny szczegół który postaram się w miarę sprawnie naprawić. Mianowicie będę musiał przebudować skórkę forum. Ze względu na to iż wszyscy się chyba przyzwyczailiśmy do obecnego wyglądu, nie będę go zmieniał.
Po prostu muszę przerobić skórkę ze starego skryptu do nowego ale przez dzień lub dwa mogą być jakieś niuanse i niedociągnięcia.

Proces aktualizacji rozpocznę w najbliższych dniach (nie potrafię powiedzieć kiedy dokładnie), od godziny 20 do późnych godzin nocnych.

Zmianie nie ulegnie zawartość i dotychczasowe wpisy na forum.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
Daj znać kiedy koniec bo jeszcze nic nie zauważyłem
Odpowiedz
#3
Aktualizacja przeprowadzona.
Forum pracuje na najnowszym skrypcie myBB 1.8.7. (Poprzednią wersją była 1.6.15)
- udało się przenieść bazę i wpisów i użytkowników. Nie pokazały się żadne błędy w trakcie transferu.
- udało się w miarę przenieść skórkę i dotychczasowe ustawienia graficzne. Pozostała kosmetyka i odświeżenie wyglądu.
- musiałem wyrzucić 90% wtyczek takich jak wyświetlanie grup użytkowników, kto był online, nieprzeczytane posty, podobne wątki - gdyż były niekompatybilne z nową wersją. Pozostaje mi poszukać nowych lub skonfigurować ustawienia forum.
Czekam na informacje o błędach i usterkach.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
Widzę opcje usuń spamera - dzięki
Odpowiedz
#5
Udało się zainstalować następujące wtyczki:
- nieprzeczytane posty,
- kto był ostatnio online,
- powiązane tematy,
- wtyczka aplikacji mobilnej TapaTalk
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości