Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schron kolejowy w Jeleniu 12.02.2008
#1
Dzisiejszy wypad na Jeleń . Stan obiektów jest niestety tragiczny . Metalowych elementów po prostu nie ma . Nie ma też ścianek z cegły , schodów i paru elementów , które istniały jeszcze w tamtym roku . Szkoda... Radzę także uważać na studzienki znajdujące się na terenie obiektu . Nie są one niczym przykryte a niektóre z nich zauważamy w ostatnim momencie .
Pzdr


Załączone pliki Miniatury
                                       
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
#2
Ładne zdjątka, też byłem kilka tygodni temu Smile
#3
Zrobiłem ponad 150 zięć :lol: Jeleń ma swój urok o tej porze roku . Mech ma świetny kolor :-) Ja tam od roku nie byłem , a zmiany niestety ewidentnie nie na korzyść , ale może się w końcu coś ruszy .

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
#4
Wolę konewkę Smile o każdej porze roku Smile Już właśnie myślę kiedy by zrobić małe spotkanie Smile
#5
Konewka jest teraz zadbana . Jak by tak się ktoś zabrał za Jeleń też by wyglądał elegancko . A Jeleń moim zdaniem ma więcej tajemnic . Chociaż by ten zamurowany fragment tunelu :-)
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
#6
W konewce też nie brakuje tego typu tajemnic, tylko są mniej widoczne na pierwszy rzut oka Smile
A co do zajęcia się Jeleniem, chyba jest światełko w tunelu. Nic pewnego więc nie wejdę w szczegóły
#7
Czy też są plany zagospodarowania Jelenia? :-)
#8
Plany to podobno są Smile Tylko pieniędzy za pewne nie ma . W terenie widać niby , że trwają tam jakieś prace ( odkopane studzienki itp. ) ,ale ja się w tym temacie nie orientuje .

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
#9
Są plany i powoli robione są prace porządkowe, Studzienek nikt nie odkopywał tylko pokradli zakrycia Sad
#10
Polska rzeczywistość . W końcu , któryś z nich sam się w tą dziurę wpierdzieli . Mnie najbardziej rozwaliło to , że ze szczytu schronu kolejowego zniknęły dwuteowniki do mocowania sztucznych drzew , czy też siatek maskujących . Jak oni tam z palnikiem wleźli ??????
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
#11
A tutaj pare zdięć Jelenia z lat 80 gdy mieściła się tam centrala rybna . Zdięcia pochodzą ze strony bunkrowca (chciałem wrzucić link ale nie mogłem ich już na tej stronie znaleźć ) i z książki pana Ryszarda Wójcika "Podziemne tajemnice Hitlera " .


Załączone pliki Miniatury
                           
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości