Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc
#1
Witam kolegów i koleżanki,

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie leczenia mojego syna Bartka, po przez przekazanie 1% podatku.
Bartek urodził się z rozszczepem wargi i wyrostka zębodołowego. W ubiegłym roku przeszedł operację zespolenia wargi, a miesiąc później kolejną.
Obecnie czeka na przeszczep kości biodrowej do wyrostka zębodołowego oraz korektę nosa i wargi.
Termin wyznaczony przez lekarzy w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie to …… 4 listopada 2015 roku, a termin zalecany medycznie to lipiec – sierpień tego roku.
Z uwagi na ten fakt, zmuszeni jesteśmy na sfinansowanie operacji z własnych środków i stąd moja prośba o pomoc.

Pozdrawiam
Jacek Potakowski
Placzido

PS.
Przy rozliczeniu podatku należy wpisać nr KRS Fundacji 0000 133 286, a jako cel szczegółowy wpisać: Bartosz Potakowski
JP


Załączone pliki
.pdf   bartek.pdf (Rozmiar: 422.79 KB / Pobrań: 16)
Odpowiedz
#2
Wątek przyklejam i będę pamiętał przy rozliczeniu.
Powodzenia i zdrowia
Odpowiedz
#3
Dużo tego nie było, ale poszło... Z życzeniami zdrowia.
bb
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#4
Hej.
Dzisiaj poszło i wsparcie ode mnie.
Powodzenia!
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#5
Wpisane na picie
Odpowiedz
#6
Placido mam prośbę żebyś dawał takie info na początku roku bo niektórzy będący na ryczałcie muszą rozliczać się ze skarbówką do końca stycznia i teraz jest już za późno bo PIT już dawno złożony Sad
Teraz Bartka mogą wspomóc tylko koledzy rozliczający sie na zasadach ogólnych.Sad
Chyba że podasz też numer konta na który można wpłacić jakąś sumę niezależnie od rozliczeń ze skarbowym.
Odpowiedz
#7
W imieniu Bartka i swoim dziękuję za okazaną pomoc i słowa wsparcia.
Odpowiedz
#8
Poszło. Pozdrawiam i życzę zdrowia.
Odpowiedz
#9
Witaj Jacku,ja już się rozliczyłem z fiskusem ale tak sobie myślę że jak byś podał numer swojego konta to postaram się przelać pewną sumę pieniędzy.Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości