Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakich wykrywek używacie?
#1
Ja osobiście : Tesoro Cibola
Obert z Młodym : Rutus First +
, a inni :?:

pzdr.[/list]
Odpowiedz
#2
Tongue No racja mamy Rutusa ktory swietnie sie sprawujeSmile Tylko ostatnio jakies problemy bylySmile Wczesniej mielismy Pen Elektronik ... ja miałem Dukata...Smile
Odpowiedz
#3
A ja ganiam ze smentkiem i bardzo go sobie chwalę!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
kiedyś jabelek, obecnie też nic wielkiego - denarius z geoscan'a, szczerze mówiąc przyzwyczaiłem się do niego i każdy kolejny wypad zaskakuje mnie mile. Nie jest łatwy w obsłudze a strojenie to dość skomplikowany proces i w lesie co jakiś czas tzreba je powtarzać , ale da sie przeżyć. :-D
Sac
Odpowiedz
#5
Ja mam samoróbkę ... wytwór chorej myśli technicznej studentów PŁ Wink
Nie korzystałem z niego z 1,5 roku więc obawiam się czy odpali ponownie Wink
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#6
OldWit słyszałem ze gdzieś w sieci krążą schematy jak podrasować wojskowy wykrywacz min. "Szukajcie a znajdziecie" po takim faceliftingu podobno całkiem niezłe osiągi. Ja ostatno zostałem czule połechtany ogladając w lokalnym dzienniku wielkopolskim (Teleskop) newsa o znalezieniu niewypału w Ostrowie Wlkp. i z czym saper biegał? Ze smentkiem! :-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
Moją pierwszą wykrywką był Armand Explorer.Kaszana ale trochę nim znalazłem.
Teraz kupiłem Bounty Huntara Fast Tracker.Początki obiecujące ;-) Zobaczymy jak będzie dalej.
Odpowiedz
#8
Bounty Huntera :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Bounty Hunter to fajny sprzęt kupel czesła nim monetki, guziczki i inną drobnicę, a ja byłem świadkiem jak pewien koleś, który miał sprzęt pierwszy raz w łapie znalazł B H Austro-Węgierską klamrę do pasa! Cudo ! Żyła mi wyszła jak ją wyciągnął!
pozdr MJ
Odpowiedz
#10
żółtaczka Garretta - ace 150....też dawno nie używany :-x
Odpowiedz
#11
ACE 150...buahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... czekaj...niech no zerknę co ja mam ... o qźwa...też ACE 150 :-? :lol: :lol: :lol: :lol:
A serio, to jak na razie nie mam powodu sie na niego żalić. Kanarek ładnie śpiewa , ładnie namierza...żeby jeszcze za mnie kopał 8-)
Pozrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#12
Vaderian trzeba sobie na wykopki zabrać jakiegoś kopacza! Prawda Gunship ;-) ;-P
Pozdr MJ
Odpowiedz
#13
No ok tylko Jagoda ty wybierasz miejscówki bo u mnie wiesz jak z tym bywa :mrgreen:
Dobrze też spisuję się w roli kartografa hahaha Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#14
Za kartografa 5, za miejscówki 2+ no ewentualnie 3- w końcu urbanki widzieliśmy, a fantów w glegie nie przybywa, za lokalizację obiektów hmm no powiedzmy 4, jeden bunkier gdzieś nam umknął.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#15
Jagoda, kopacza to ja mam. Nauczyłem go nawet kilku zdań po polsku: "Nie, dziekuję nie chce mi się pić, wolałbym pokopać"; "Ja poniosę te graty"; "To wszystko moja wina" itp. :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości